• Krajské finále v basketbalu

  28. 11. 2019 | Sport

  Do Bruntálu na krajské finále v basketbalu se sjeli přeborníci z okresů Ostrava, Havířov, Frýdek Místek, Opava a samozřejmě Bruntálu. Tento turnaj pořádala naše škola ve sportovní hale na Zeyerově ulici. Kvalitní družstva z Gymnázia Havířov, Slezského gymnázia v Opavě, Gymnázia Ostrava Hrabůvka, Gymnázia Petra Bezruče z Frýdku Místku a SPŠ a OA Bruntál předváděla výborný basketbal, který byl podepřen skvělou diváckou kulisou a vystoupením týmu roztleskávaček.

  O prvenství v turnaji rozhodlo až prodloužení, ve kterém o jeden koš zvítězilo družstvo z Ostravy nad opavským družstvem. Náš tým byl bohužel značně zdravotně oslaben (svalová zranění, virózy), přesto hráči bojovali o každý koš a každý míč. Proti velmi silným celkům se nám však loňské 3. místo nepodařilo obhájit a skončili jsme na 4. místě. Našim hráčům za bojovný výkon, roztleskávačkám za krásná vystoupení a především 3. B  na tribuně za úžasné fandění DĚKUJEME!!

   

  Složení týmu:

  Ivo Santarius, Mikuláš Kalisz, Jan Demel, Vojtěch Frank, Marek Zdráhal, Filip Barák, Jonáš Meca, Filip Škopec, Ondřej Bohačík

   

  Výsledek turnaje:

  1. místo Gymnázium Ostrava Hrabůvka

  2. místo Slezské gymnázium Opava

  3. místo  Gymnázium Petra Bezruče Frýdek Místek

  4. místo  SPŠ a OA Bruntál

  5. místo Gymnázium Havířov

   

  Mgr. Flosová, Mgr. Stáňová


  Nejnovější aktuality

  Skip to content