• Advent v našich srdcích

  22. 12. 2019 | Akce

  Již po třetí probíhala v naší škole soutěž „Advent v našich třídách“. Tento rok školní parlament trochu pozměnil pravidla. Na říjnovém zasedání bylo dohodnuto, že výzdoba má být v rámci oboru a byla vylosovaná modrá barva. Také byly určeny dvě komise. První byla tvořena zástupci školního parlamentu, druhou komisi tvořili zaměstnanci školy – jako každý rok paní zástupkyně RNDr. Iva Muchová, dále paní zástupkyně pro ekonomiku paní Mgr. Renáta Kolářová, z učitelů to byla Mgr. Ludmila Flosová, Ing. Břetislav Půda a Ing. Karel Kubeša, celý tým doplnila paní Buchová, díky které máme vždy vzorně uklizenou školu.

  Vyhlášení vítězů proběhlo jako vždy ve 3. patře naší školy. Nechyběly sladké ceny, výborný punč 4.A a hlavně hudební vystoupení. Tento rok se nám představilo strojírenské trio elektrických kytar (Daniel Koudelka, Jakub Románek a Ondřej Bobek) s písní Nothing Else Matters. Tradiční koledu Pásli ovce Valaši zazpívali a zahráli žáci 2.C. Nakonec nám zazpívala děvčata z 2.A píseň Vánoce na míru a společně s panem učitelem třídním, Mgr. Janem Steinerem, zazpívali píseň Šťastné a veselé. Po této písni následoval potlesk ve stoje všech žáků. Velkou pochvalu si zaslouží třída 2.A, zejména Maruška Trdlicová.

  A kdo tedy zvítězil?

   

  Za obor Obchodní akademii: 4.A

  Za obor Dopravní prostředky: 1.B

  Za obor Strojírenství: 1.C

  Za obor Informační technologie: 3.D

   

  Všem gratulujeme. Velmi si vážíme vaší aktivity, plánů a hlavně spolupráce. Nejsme jen technická škola, jsme škola, kde naplňujeme heslo „bav se a studuj“.

   

  Mgr. Věra Krakovská,

  realizátorka „besídky na schodech“


  Nejnovější aktuality

  Skip to content