• Propojení ředitelny @ studentských pokojů @ klempířské dílny

  10. 4. 2020 | Ostatní

  Na začátku týdne proběhla on-line schůzka vedení školy a členů školního parlamentu. Mnozí se připojili ze svých domovů, vedení školy z kanceláří a jeden z žáků se schůzky zúčastnil pomocí mobilní aplikace, jelikož vypomáhal v rodinné klempířské dílně.

  Zástupci jednotlivých tříd kladli panu řediteli věcné otázky týkající se on-line výuky a návratu do školních lavic. Řešilo se zadávání domácích úkolů a jejich hodnocení; praxe a hlavně průběh odborných maturit.

  Pan ředitel zhodnotil fungování aplikace MS Teams. Pochválil učitele za jejich náročnou přípravu na on-line výuku. Vyjádřil potěšení nad velmi nízkou absencí žáků při současném typu vzdělávání. Dále je seznámil s přípravami na návrat žáků do školních lavic. Vedení školy intenzivně řeší zvýšené hygienické nároky, které zasáhnou do běžného provozu školy. O všem nás bude pan ředitel informovat prostřednictvím mailu.

  O průběhu jednání školního parlamentu obdrželi všichni zaměstnanci zápis. Zástupci žáků měli za úkol informovat své spolužáky a připravit si otázky na další jednání, které proběhne v brzké době.

   

  Mgr. Věra Krakovská

  koordinátorka školního parlamentu


  Nejnovější aktuality

  Skip to content