• SPŠ a OA Bruntál pomáhá lékařům

  18. 12. 2020 | Akce

  Naše škola se stejně jako v jarním období zapojila do pomoci zdravotníkům v boji proti koronaviru a zajistila výrobu 1 000 ks anti covid štítů pro zdravotní personál Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov, p. o.

   

  Přípravné práce zajistil tým učitelů ve složení: Ing. Bedáň, Mgr. Bocián, p. Bajcar, Ing. Engel, Ing. Míka a Bc. Sobotíková. Hlavní proces výroby štítů v učebně multimediální tvorby zajistily Mgr. Staňová a Mgr. Flosová. V průběhu měsíce obsluhovaly a zajišťovaly ve velmi náročných podmínkách gravírovací stroj. Díky jejich pracovnímu nasazení a částečně i vlastního zdraví se podařilo doplnit zásoby ochranných štítů pro zdravotnické zařízení.

   

  Velké DÍKY ze strany krnovské nemocnice i vedení naší školy všem učitelům, kteří se podíleli na výrobě štítů.


  Nejnovější aktuality

  Skip to content