• Multifunkční víceúčelové hřiště nové generace

  9. 6. 2021 | Sport

  Naše škola se pustila do největší investice od výstavby areálu školy v roce 1968. Investiční akce s celkovým rozpočtem 55,5 mil. Kč včetně DPH je financována z rozpočtu Moravskoslezského kraje, který je zřizovatelem školy.

  Zastaralé budovy bývalých internátů se v současné době demolují. Nahradí je nové moderní sportovní zázemí se všemi nejmodernějšími prvky. Nové víceúčelové hřiště bude svým pojetím unikátní: mimo běžecké dráhy, basketbalového hřiště a hřiště na malou kopanou budou mít žáci k dispozici také lezeckou boulderingovou stěnu a workoutové hřiště. Součástí komplexu bude také hřiště s mantinely, kde bude možné hrát inlinehokej, hokejbal, volejbal a nohejbal.

  Akce byla zahájena v květnu letošního roku a realizace potrvá cca 10 měsíců. Sportovní areál školy tak naváže na Sport Campus Bruntál, jehož součástí je sportovní a rekreační zázemí v okolí a který se bude nadále rozvíjet.Areál budou využívat nejen žáci Střední průmyslové školy a Obchodní akademie, ale také žáci blízkého gymnázia.

   

  Více informací v následující reportáži


  Nejnovější aktuality

  Skip to content