• Reportáž školního magazínu Studuj u nás

  10. 9. 2021 | Projekty

  Zhlédněte reportáž, která Vám představí novinky ze života naší školy. Tou nejvýznamnější událostí posledních měsíců je realizace nových, špičkově vybavených učeben pro Průmysl 4.0 a Školní podnikatelský inkubátor.

  Pořídili jsme dvě linky – zmenšené modely malých továrniček na Průmysl 4.0, dále jsme postavili učebnu virtuálního prostředí, ve kterém si žáci mohou postavit linku pro Průmysl 4.0 a tam ji konfigurovat, nastavovat.

  Co určitě stojí za zmínku, je skutečnost, že si naše škola dokázala zajistit finanční prostředky na realizaci projektu sama, a může být tak vzorem pro ostatní technické školy. Tento projekt je významný nejen pro naši školu, ale i další školy a celý MS kraj.

  Reportáž: https://polar.cz/porady/studuj-u-nas/studuj-u-nas-08-09-2021-17-27


  Nejnovější aktuality

  Skip to content