• On-line třídní schůzky a konzultace

  28. 11. 2021 | Organizace
  Vážení rodiče, vážení žáci,
  změnu formy třídních schůzek jsme odkládali do konce týdne. Vyhodnotili jsme, že za daných okolností bude vhodné uspořádat třídní schůzky online formou. 2/3 žáků nejsou z Bruntálu, bude to pro Vás určitě efektivnější.

  Na jednotlivé části třídních schůzek se můžete rezervovat/přihlásit na této rezervační stránce. Rezervační systém provádí rezervace automaticky. Pro provedení rezervace je nutné zadat e-mail, na který Vám přijde potvrzovací kód. E-mail může být Váš soukromý. Po zadání potvrzovacího kódu Vám systém pošle potvrzení na mail, kde najdete odkaz pro připojení na schůzku. Systém Vám také pošle 30 minut před konáním každé schůzky připomenutí.

  Harmonogram třídních schůzek:
  • Online setkání s vedením školy od 16:30 do 17:00 – setkání bude přítomen ředitel školy Jan Meca a zástupci ředitele Iva Muchová a Václav Míka (až 500 účastníků)
  • Online setkání s třídními učiteli od 17:00 do 17:30 (až 90 účastníků)
  • Online individuální setkání s vyučujícími od 17:30 do 19:00 (vždy jeden účastník, délka jednoho setkání 5 minut)

  Na každé z výše uvedených setkání je nutné provést rezervaci. Jenom tak získáte odkaz na schůzku. Prvních dvou událostí se může účastnit více účastníků. Individuálních setkání s vyučujícím vždy pouze jeden účastník. Na těchto setkáních můžete diskrétně řešit své dotazy. Každý učitel má k dispozici 18 setkání dlouhých 5 minut. Nedokáži nyní říci, jestli je to dostatek. Pokud se komukoli z Vás stane, že již nepůjde individuální setkání možné rezervovat, napište mi prosím. Čas prodloužím.

   

  Online třídní schůzky se uskuteční v prostředí aplikace MS Teams. Připojit se můžete mnoha způsoby. Pro připojení můžete použít notebook nebo stolní počítač. V tomto případě je možné se připojit prostřednictvím internetového prohlížeče nebo aplikace, kterou si nainstalujete do počítače. Je možné připojit se také pomocí tabletu nebo mobilu, v tomto případě však doporučujeme mít aplikaci nainstalovanou. Aby bylo možné se schůzek zúčastnit je nutné mít funkční reproduktory a v případě, že budete chtít klást také dotazy i mikrofon.
  Pokud budete mít jakékoli dotazy, dejte mi prosím vědět.

  Těším se na setkání.

  Ing. Jan MECAředitel organizace

  Nejnovější aktuality

  Skip to content