Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Červnový zájezd do Irska

Milí studenti, 

Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál vám nabízí možnost zúčastnit se 10 denního pobytu v Irsku. Více informací u Mgr. Š. Křižkové. 

 

Putování po smaragdovém ostrově

 

Termín: 1.6. -10.6.2019

1.den: V odpoledních hodinách odjezd z Bruntálu přes SRN do francouzské Normandie.

2.den: Dopoledne návštěva slavné Omaha Beach, kde během druhé světové války proběhlo vylodění spojenců v rámci operace Overlord. Poté zastávka na Normandy American Cemetry a Memorial, hřbitově, kde je pochováno téměř 10 tisíc vojáků, kteří vylodění v Normandii zaplatili životem. Odpoledne odjezd na trajekt do Cherbourghu a noční plavba do Irska (ubytování v kajutách).

3.den: Dopoledne vylodění v Irsku a návštěva Irish National Heritage Park (6€), jedinečného skanzenu, kde poznáte život v Irsku od příchodu křesťanství. Odpoledne návštěva slavného Blarney Castle (6€), kde budete mít možnost políbit legendární Blarney Stone. Poté prohlídka města Cork. Večer ubytování na hostelu v Killareny či okolí.

4.den: Celodenní výlet na tzv. Ring of Kerry, cestou kolem poloostrova Iveragh v jihozápadní části Irska, kde budete mít možnost pokochat se nádhernou krajinou. Zastávka u vodopádů Torc a průjezd průsmykem Moll´s Gap. Večer návrat na ubytování.

5.den: Po snídani prohlídka slavných Cliffs of Moher, které strmě spadají do Atlantiku a řadí se mezi nejvyšší útesy v Evropě. Odpoledne zastávka na dlouhé písčité pláži Lahinch a návštěva hradu Bunratty (10,50 €). Cestou na ubytování návštěva vesničky Adare, která je považována za nejkrásnější v celém Irsku. Večer ubytování v Galway či okolí.

6.den:  Brzy ráno přejezd na sever a průjezd tzv. Causeway Coastal Road. Dopoledne průjezd Dark Hedges, jedinečnou alejí, a procházka po Carrick a Rede Rope Bridge (6,50£), závěsném mostu nad Atlantikem. Odpoledne návštěva Giant Causeway (4£) (Obrova chodníku), jednoho z přírodních divů Irska. Večer ubytování v hostelu v Belfastu.

7.den: Po snídani prohlídka hlavního města severního Irska Belfastu. Dopoledne procházka historickým centrem s průvodcem, zastávka u tzv. Peace Wall, jež dělí katolickou a protestantskou část města. návštěva jedinečného muzea RMS Titanic (7€), které je věnováno nejslavnější lodi, jež se zrodila v belfastských loděnicích, Titanicu. Budete mít jedinečnou možnost se v replice lodi podívat, jak cestovala šlechta a jak vypadali prostory určené pro chudáky, uvidíte originální předměty z Titanicu a dozvíte se všechna tajemství, která jej obklopují.  Večer ubytování v hostelu v Dublinu.

8.den: Celodenní prohlídka Dublinu. Dopoledne procházka historickým centrem s průvodcem (Budovy hl.pošty, O´Connel Street, Christ Church Cathedral, Dublin Castle, Dům O.Wilda, Trinitiy College…). Odpoledne v případě zájemu návštěva pivovaru Guinness (12€) a osobní volno. Večer odjezd trajektem do Británie.

9.den: program dle přání školy – Brighton, Oxford, Birmingham, Londýn

10.den: Návrat do ČR

 

Cena:  12 790,- Kč

Cena zahrnuje:

  • Doprava zájezdovým autokarem
  • 5x ubytování v hostelu se snídaní
  • Trajekt Cherbourgh Rosslare s ubytováním v kajutách
  • Trajekt Rosslare - Pembroke, Dover - Calais
  • Služby průvodce
  • Pojištění CK proti úpadku
  • Cestovní pojištění
  • Asistence CK 24/7
  • Zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka

 

Cena nezahrnuje: MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí (cca 35€ + 25£)

*ceny vstupů jsou platné po rok 2017, je možné, že v následujícím roce se mírně navýší.

Všeobecné smluvní podmínky CK naleznete na stránkách www.ckroyal.cz v sekci ke stažení, případně zadejte do vyhledavače odkaz níže.

http://ckroyal.cz/upload/stories/vseobecne-smluvni-podminkystranky-2017.pdf

 

 

…………………………………………………………….odstřihněte……………………………………………………

Závazná přihláška na zájezd do Velké Británie

 

Jméno a příjmení účastníka ……………………………………………………………………………………………………

Datum narození…………………………………………Státní příslušnost…………………………………………………..

   Souhlasím, aby se můj syn/moje dcera zúčastnil/a zájezdu do Velké Británie a potvrzuji, že jsem obeznámen a přijímám všeobecné smluvní podmínky CK (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů), které jsou uvedeny na webu CK.

                                                                                                                      ………………………………………………….

                                                                                                                              Podpis zákonného zástupce  


Vloženo: 10/10/2018 | Počet zobrazení: 1028x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář