Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Propojení ředitelny @ studentských pokojů @ klempířské dílny

 

Na začátku týdne proběhla on-line schůzka vedení školy a členů školního parlamentu. Mnozí se připojili ze svých domovů, vedení školy z kanceláří a jeden z žáků se schůzky zúčastnil pomocí mobilní aplikace, jelikož vypomáhal v rodinné klempířské dílně.  

Zástupci jednotlivých tříd kladli panu řediteli věcné otázky týkající se on-line výuky a návratu do školních lavic. Řešilo se zadávání domácích úkolů a jejich hodnocení; praxe a hlavně průběh odborných maturit.

Pan ředitel zhodnotil fungování aplikace MS Teams. Pochválil učitele za jejich náročnou přípravu na on-line výuku. Vyjádřil potěšení nad velmi nízkou absencí žáků při současném typu vzdělávání. Dále je seznámil s přípravami na návrat žáků do školních lavic. Vedení školy intenzivně řeší zvýšené hygienické nároky, které zasáhnou do běžného provozu školy. O všem nás bude pan ředitel informovat prostřednictvím mailu.

O průběhu jednání školního parlamentu obdrželi všichni zaměstnanci zápis. Zástupci žáků měli za úkol informovat své spolužáky a připravit si otázky na další jednání, které proběhne v brzké době.

 

S přáním pevného zdraví

Mgr. Věra Krakovská, koordinátorka školního parlamentu


Vloženo: 10/04/2020 | Počet zobrazení: 1402x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář