Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Studenti studentům

 

Minulý školní rok vydal pan ředitel výzvu tzv. participativního rozpočtu. Tato výzva, určena pro aktivní žáky a jejich rodiče, znamenala předložit návrh, který by sloužil všem žákům školy. Záměrem této výzvy bylo, aby se kdokoli z vás aktivně zapojil do chodu školy.

Minulý týden nám žáci prezentovali vítězné projekty. První projekt bude realizovaný během měsíce září a října a týká se nákupu Bleeding Kitu, vaku určeného pro záchranu života. Adam Mareta, žák 3.D, nám popsal obsah záchranného vaku a vysvětlil nám např. použití škrtidla. Druhou prezentaci přednesly žákyně 2.A. Představily nám průběh celého projektu, např. proč chtěly koupit sedací vaky do každé třídy, proč vybraly vaky s popruhy, jak vaky objednávaly, jak je fakturovaly. Nakonec nám doporučily, co s vaky můžeme dělat a také nás upozornily na to, co s nimi dělat nemáme. Po prezentaci si žáci vaky odnesli do svých tříd.

Velmi děkuji všem, kdo se zúčastnili tohoto prvního ročníků studentských projektů. Věřím, že se mnozí z vás příště také zapojí a naše škola bude barevnější, hravější, plná spokojených studentů.

 

Za školní parlament Mgr. Věra Krakovská

 

  


Vloženo: 15/09/2019 | Počet zobrazení: 894x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář