Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Opatření ve škole COVID-19

Vážení,

 

je zjevné, že nastalá situace ve škole je pro všechny nepříjemná a může ve Vás vyvolávat obavy z blízké i vzdálené budoucnosti. Mohu Vás ubezpečit, že i přes překážky, které budeme muset překonat, vše společně s vložením potřebného úsilí zvládneme. Následující období ukáže naši schopnost čelit výzvám, odhalí naše silné a slabé stránky a pomůže nám vzít si ponaučení. Věřte, že na konci nadcházejícího "dobrodružství" na tom budeme jako lidé a jako škola lépe než jsme dnes. Jsem přesvědčen, že nás všechny tato velká výzva ve svém důsledku posílí. Za nastalé situace je asi nejdůležitější mít odhodlání a najít v sobě vůli překonávat překážky, vše promyslet a analyzovat na základě všech dostupných dat a racionálně hledat řešení problémů. Prosím proto, pokuste se i v omezeních, která nás čekají, najít to pozitivní.

 

Ing. Jan MECA

ředitel školy

 

Důležité pokyny:

V následujících týdnech budeme spolu komunikovat převážně elektronicky. Veškeré pokyny naleznete ve školním mailu. Školní poštu je nutné číst za nastalé situace denně.

 

Omezení vstupu do školy:

  1. Do školy je zakázán vstup žákům školy (do odvolání).
  2. Do školy je zakázán vstup všem cizím osobám (mimo poskytovatelů poštovních služeb) (do odvolání)
  3. Do školy je pochopitelně zakázán také vstup osobám v karanténě. (po dobu trvání karantény)
  4. Do školy je zakázán vstup osobám, pokud přišli do styku s osobou, která navštívila některou z rizikových zemí. (do odvolání)
  5. Do školy je zakázán vstup zaměstnancům, kteří mají home-office. (po dobu trvání home-office)

Vloženo: 15/03/2020 | Počet zobrazení: 2429x | Vložil: Ing. Jan Meca
nahoru
Vyhledávací formulář