• Nový začátek pro Vojtu

  22. 12. 2021 | Ostatní

  Vojta je žákem naší školy, v roce 2020 zahájil studium oboru Dopravní prostředky. V současné době se neúčastní výuky, protože statečně bojuje se svou nemocí.

  Rozhodli jsme se pomocí Spolku přátel SPŠ a OA Bruntál uspořádat sbírku, která Vojtovi zajistí alespoň část potřebných věcí nutných k návratu mezi své spolužáky. V průběhu listopadu jsme v multimediální dílně vyrobili přívěšek na klíče ve tvaru kominíčka, který je symbolem štěstí. V týdnu od 29. 11. žáci i zaměstnanci naší školy přispěli na Vojtu koupí tohoto přívěšku. Podařilo se nám vybrat krásných 12 000 , které jsme předali mamince Vojty. Přejeme celé Vojtově rodině hodně optimismu, zdraví a velké pokroky při rehabilitaci!

  A co dodat závěrem? Slovy klasika: „Student nemá jenom duši, ale také srdce!“

  Krásné Vánoce Vám všem!

   

  Předmětová komise EKO

   


  Nejnovější aktuality

  Skip to content