• Autoškola

  Autoškola se již řadu let zabývá přípravou nových žadatelů o řidičská oprávnění se zaměřením na skupinu B, C. Naše autoškola je vedená s maximálním zaměřením na kvalitu výuky a výcviku na území města Bruntálu a jeho nejbližšího okolí.

  Dbáme na individuální přístup autoškoly ke každému studentovi. Hlavním cílem naší autoškoly je spokojenost našich studentů a jejich precizní připravenost nejen ke zkouškám, ale i pro budoucí provoz na pozemních komunikacích.

  Instruktoři autoškoly s profesionálním cítěním a pevnými nervy jsou zde jen pro Vás. Naši instruktoři jsou zkušení a profesionální řidiči, kteří mají naježděno desítky a stovky tisíc kilometrů, mají tedy potřebné znalosti a hlavně zkušenosti, co se silničního provozu týče.

  Autoškola funguje pří Střední průmyslové škole v Bruntále takřka od jejího založení.
  Proč Autoškola SPŠOA?

  • Poskytujeme kvalitní a spolehlivé služby.
  • Pro výcvik řízení motorových vozidel má naše autoškola k dispozici řadu vozidel. Hodiny naší autoškoly jsou provozovány v osobních vozidlech Škoda Roomster, nákladní vozidlo DAF s přívěsem Fliegl.
  •  Termíny jízd i testů v naší autoškole domlouváme se studenty individuálně, dle jejich potřeb a možností.
  • Nabízíme autoškolu „klasickou formou“  – naučíte se řídit velmi rychle.
  • Naši instruktoři jsou zkušení řidiči, většina z nich působí v autoškole již řadu let. Všichni mají řadu zkušeností za volantem i v autoškole jako takové.
  • Naše autoškola spolupracuje s vydavatelstvím Schröter – levné učebnice pro Vás.

   

  Uvedené kurzy autoškoly jsou nabízeny výhradně jen žákům 3.B a účastníkům rekvalifikačních kurzů při ÚP.

   

  Kontaktní osoba:

  p. Stanislav Češek
  Kavalcova 814/1, 792 01 Bruntál
  e-mail: cesek@spsoa.cz

  Skip to content