• Středoškolské mistrovství ČR v požárním sportu

  3. 5. 2022 | Sport
  Až do Pardubic se vydala naše žákyně Veronika Králová (3.A), aby se zúčastnila středoškolského mistrovství České republiky v požárním sportu.
  To se konalo v areálu místní Střední průmyslové školy chemické. Závodů se zúčastnili týmy i jednotlivci z celé republiky, kteří jsou zapálení pro tento žhavý sport. Z konkurence 61 závodnic Verča obsadila výbornou 25. příčku.
  „Běžela jsem 100 m s překážkami, což není disciplína, na kterou se zaměřuji, takže s výkonem bohužel ještě na 100 % spokojená nejsem, to mě ale motivuje, abych třeba na příště natrénovala víc. Až na to brzké vstávání ve 3:00 ráno, cestu do Pardubic hodnotím pozitivně a věřím, že jsem neudělala naší škole ostudu.“ Shrnula svoje pocity Veronika.

  Děkujeme Veronice za reprezentaci naší školy.

  Nejnovější aktuality

  Skip to content