• Úspěch žáků v krajském kole SOČ

  11. 5. 2022 | Soutěže

  Dne 9. 5. 2022 proběhlo 44. krajské kolo Středoškolské odborné činnosti za účasti našich žáků 4. ročníku. Soutěž organizovala VŠB-TU Ostrava v univerzitní aule školy. Soutěžící byli rozděleni do kategorií podle zaměření. Naši žáci soutěžili ve dvou kategoriích, a to v kategorii Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie a v druhé kategorii pod názvem Strojírenství, hutnictví a doprava. V každé kategorii jsme měli 2 zástupce. Po odprezentování všech prací následovalo vyhlášení výsledků v každé kategorii samostatně.

  Naši žáci v silné konkurenci prezentovali své práce a dosáhli následujícího umístění.

  V kategorii Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie se Vojtěch Gerhard umístil na 3. místě a Vojtěch Lacina na 6. místě. V kategorii Strojírenství, hutnictví a doprava se Jonáš Bednarský umístil na 4. místě a hned na 5. místě skončil David Mička.

  Všem zúčastněným žákům děkuji za jejich vystupování v soutěži a za příkladnou reprezentaci naší školy.

  R. Pydych

   

  Více fotografií na Facebooku školy.


  Nejnovější aktuality

  Skip to content