• Workshop se Smíchovskou SPŠ z pohledu žáka

  2. 5. 2023 | Ostatní
  V rámci spolupráce mezi naší školou a SSPŠ Smíchov se uskutečnil workshop ohledně společných projektů a zlepšení obou škol. Workshop se konal v hotelu Kamzík v Malé Morávce od 24.4. do 26.4.
  Zúčastnilo se ho celkově 8 vybraných žáků, 5 učitelů a 2 ředitelé středních škol, kteří společně vymýšleli, jak spojit síly a posunout obě školy o krok dál. Byly to velice pracovité 3 dny, kde padla spousta návrhů a nových nápadů a ty nejlepší se budeme v blízké době snažit realizovat.
  První den navštívila SSPŠ Smíchov naši školu, kde proběhly přednášky o obou školách a projektu MTA. Po přednáškách se účastnici přemístili na hotel Kamzík, kde se kromě povinností našlo trochu času i na zábavu. Tyto 3 dny naše zúčastněné žáky, učitele a samozřejmě pana ředitele motivovaly ke změnám a my už se teď těšíme na realizaci.

  Roman Stehlík 2.E

   


  Nejnovější aktuality

  Skip to content