• Kroužky v anglickém jazyce pro žáky OA a STR

  21. 9. 2023 | Akce

  Dne 20.9.2023 proběhlo v Ostravě setkání zástupců SŠ v rámci programu TPA (Technická podnikatelská akademie), kterého se za naši školu zúčastnili 4 vyučující.

  Tento program umožňuje učitelům odborných předmětů ze 6 SŠ z Moravskoslezského kraje další vzdělávání a studium anglického jazyka, nejdříve v kurzu obecné angličtiny, později v kurzu odborné angličtiny.

  Také připravujeme kroužky pro žáky z oboru Obchodní akademie a Strojírenství, ve kterých se společně s učitelem angličtiny a učitelem odborného předmětu budeme věnovat právě odborné angličtině daného oboru. S kroužky začneme ve školním roce 2024/25. Pro kroužek OA připravujeme v týmu angličtinářů a učitelů ekonomických předmětů z různých SŠ novou učebnici. Za naši školu se na přípravě učebnice bude podílet Ing. Kotoučková a Mgr. Juříčková.

   

  Mgr. D. Juříčková


  Nejnovější aktuality

  Skip to content