• O krok dále s umělou inteligencí: Naše účast na Konferenci AI 4 ED

  27. 10. 2023 | Akce

  Naše škola dlouhodobě věnuje svou pozornost inovacím a novým technologiím, proto se bez naší účasti nemohla obejít ani konference o umělé inteligenci ve výuce AI 4 EDU, která se konala 24. 10. v Ostravě.  

  Toto setkání s dalšími pedagogy napříč Moravskoslezským krajem přineslo mnoho konkrétních tipů na AI nástroje a vhodné metody, které lze úspěšně aplikovat v rámci různých vyučovacích předmětů. Konference se také zaměřila na strategie a systematickou integraci umělé inteligence do školního prostředí.  

  My jsme se zúčastnili s cílem tyto inovace zdravě reflektovat a přinést do naší školy v podobě, která co nejlépe připraví naše žáky pro budoucnost v digitálním světě, jehož bude AI nepochybně součástí. 

   


  Nejnovější aktuality

  Skip to content