• IT fitness test 2023

  3. 11. 2023 | Soutěže

  Ve druhé polovině října na naší škole proběhlo online testování všech tříd 1. a 2. ročníků zaměřené na různé aspekty IT dovedností. Takzvané IT Fitness testy zahrnovaly komplexní řešení úloh v oblastech:

  • Internet a práce s informacemi
  • Bezpečnost a počítačové systémy
  • Logické myšlení a komplexní úlohy
  • Kancelářské nástroje
  • Sociální sítě a kolaborativní nástroje

   

  Po úspěšném absolvování testu každý žák obdržel certifikát, který potvrzoval dosažení určitého stupně IT dovedností. Naše škola získala cennou zpětnou vazbu o tom, jaké jsou praktické dovednosti žáků v jednotlivých oblastech. Žáci naší školy měli celkovou průměrnou úspěšnost 48 %.

   

  Nejúspěšnější třídy: 1.D, 2.D, 1.A a 2.E

  Nejúspěšnější jednotlivci:

  1. Jáchym Šlapák
  2. Miroslav Burgetha
  3. Ondřej Kindl, Petr Filipčík, Adam Kroupa, Matěj Sigmund, Markéta Zhánělová

   

  Každý, kdo se zapojil do tohoto mezinárodního testu do 31. 10. a dosáhl minimálně 50 % úspěšnosti, bude zařazen do slosování o věcné ceny (elektronickou koloběžku, dron, bezdrátová sluchátka, Bluetooth reproduktor, hru Minecraft, Xbox).

  Všem žákům děkujeme za účast.

   


  Nejnovější aktuality

  Skip to content