• WINTER CLASSIC 2022

3. 2. 2022 | Soutěže

Pondělí 31.1.2022 nebyl jen dnem rozdávání pololetního vysvědčení, ale již tradičně dnem hokejového turnaje naší školy, ke kterému jsme se vrátili po roční coronavirové odmlce.

Do turnaje nastoupila tři družstva: strojaři, autaři a masters (družstvo složené z hokejistů pedagogů a zaměstnanců). Hrálo se systémem každý s každým, pouze brankaři byli „putovní“ a chytali všechny zápasy. Celý turnaj se nesl v přátelském duchu, snad jen někteří hráči poznali, že jejich fyzička už není, co bývala. Turnaj vyhráli masters, druhé místo si vybruslili autaři a bronzoví byli strojaři.

Všichni hráči dostali pamětní medaile, putovní pohár a sladkou dobrotu, o kterou se podělili se všemi hráči. Užili jsme si krásné sportovní dopoledne a hlavně – sportovní nasazení hráčů dokázalo, že nás hokej baví!!