• Výlet v Černé Vodě

  29. 6. 2023 | Exkurze

  Ve dnech 20. – 21. 6. jsme se jako žáci střední školy vydali na výlet do malebného místa Černá Voda. Společně s naší třídou jsme si užili nezapomenutelné chvíle a byli jsme ubytováni v útulném Pensionu „Pod Mlýnem“.

  Černá Voda, která se nachází v blízkosti Jeseníku, nás okouzlila svou krásnou přírodou a klidnou atmosférou. Během našeho pobytu jsme měli možnost prozkoumat okolní krajinu a objevovat skryté poklady této oblasti.

  Ubytování v Pensionu „Pod Mlýnem“ bylo skvělé. Pocítili jsme zde pohodu a přívětivou atmosféru, která nám poskytla příjemný odpočinek po náročném dni plném zážitků.

  Během našeho výletu jsme si užívali přírodní krásy Černé Vody, procházky okolím a objevování nových míst. Tento výlet nám poskytl příležitost lépe se poznat, vytvořit silnější pouta mezi spolužáky a vytvořit vzpomínky, které nám zůstanou na dlouho.

  Celkově lze říci, že výlet do Černé Vody byl skvělým zážitkem pro nás všechny. Těšíme se na další společné aktivity a výlety, které nám přinesou další nezapomenutelné zážitky.

   

  Matyáš Kučera

   


  Nejnovější aktuality

  Skip to content