• Veletrh Maker faire s naší účastí

  15. 11. 2023 | Akce
  V sobotu 11. listopadu se naši žáci společně s panem učitelem Míkou zúčastnili veletrhu Maker faire v Olomouci, kam nás pozvala společnost Honeywell, která nám na veletrhu umožnila prezentovat naši školu a technologie, se kterými se žáci setkávají při vyučování.
  Mezi prezentovanými technologiemi se objevily Czech Innovation Expo, RC auta, NXT Lego, virtuální realita prostřednictvím brýlí Oculus, Mediální dům a prvky reklamní dílny.
  Celý tým si velmi cení podpory firmy Honeywell a děkuje za příležitost ukázat široké veřejnosti, jaké poklady a inovace se na naší škole nachází. Tato spolupráce nejenže posiluje vztahy mezi průmyslem a vzděláváním, ale také povzbuzuje mladé talenty k dalšímu rozvoji a objevování nových možností v oblasti technologií a inovací.
  Žáci, kteří se na této akci podíleli, byli: Dobřecký, Lavrenčík, Maják, Kaduch, Pecháček, Křišťanová a Fridřišková.


  Nejnovější aktuality

  Skip to content