První část programu tvořila třídenní exkurze do Wroclawi, která byla plná poznávání, zajímavých objevů a skvělé atmosféry. Navštívili jsme historické památky, pátrali po slavných wroclawských trpaslících a obdivovali místní zoologickou zahradu, multimediální fontánu i jedinečnou Neonovou galerii. Nechyběly ani procházky malebnými ulicemi města, ochutnávka místních specialit a mnoho společných zážitků. Po celou dobu nám přálo slunečné počasí, díky kterému jsme si mohli naplno vychutnat krásy tohoto výjimečného města. V pondělí jsme program završili návštěvou ostravského planetária, kde jsme se zúčastnili pořadu Vesmírné oázy. Objevili jsme krásu noční oblohy a dozvěděli se, kde všude ve vesmíru lze nalézt vodu. Tyto exkurze byly skvělou příležitostí poznat nová místa, získat nové zkušenosti a strávit příjemný čas společně mimo školní prostředí. Odnášíme si spoustu nových poznatků i krásných vzpomínek. Přejeme všem krásné, slunečné a pohodové prázdniny!